phone-call

Zadzwoń do nas
+48 59 822 34 42

Slider – 01

SYSTEM WYPOSAŻANIA SKLEPÓW

Projekt Wizualizacja Realizacja

WIATY ŚMIETNIKOWE I ROWEROWE

Produkcja i montaż

USŁUGI

Produkcja i kompleksowe usługi

MALOWANIE PROSZKOWE

O Nas

O Nas

OD WYPOSAŻANIA SKLEPÓW PO USŁUGI METALOWE

Wireland to firma z wieloletnim doświadczeniem – działamy na rynku już od 1968 roku, dzięki czemu poznaliśmy zróżnicowane potrzeby naszych klientów. W trosce o Państwa zadowolenie stale poszerzamy nasz asortyment. Głównym obszarem naszej działalności jest wyposażanie sklepów, a także produkcja takich rozwiązań jak osłony śmietnikowe, stojaki reklamowe, ale nie tylko.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Nasze rozwiązania sprawdzą się w gospodarstwach domowych, na prywatnych posesjach, a także we wszelkiego rodzaju sklepach oraz obiektach użyteczności publicznej. To funkcjonalne i estetyczne, ustawne, wykonane z dbałością o najmniejszy detal systemy regałów, wiaty rowerowe, osłony śmietnikowe.

Zapewniamy nowoczesne rozwiązania, fachową pomoc, atrakcyjne warunki współpracy i kompleksową obsługę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Realizujemy również zamówienia według projektów klienta.

Więcej

DJI_0017b_mini

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

+48 59 822 34 42

Wyposażanie Sklepów

+48 59 822 19 26

Osłony Śmietnikowe

+48 59 822 19 51

Centrum Usług Stolarskich

+48 59 822 19 66

Aktualności

Prezentacja firmy Wireland

Film o firmie

Produkty

WIRELAND to ponad 50 lat doświadczenia i profesjonalizmu. Dzięki wieloletniej praktyce w branży metalowej i usługowej znamy doskonale potrzeby naszych Klientów, a oferowane produkty i usługi są trafną odpowiedzią na potrzeby rynku.

Skupiamy się na kompleksowej obsłudze klienta od projektu po montaż. Zapewniamy bowiem profesjonalne wyposażanie sklepów w postaci systemów regałów zarówno do sekcji warzywnej, piekarniczej, jak i alkoholowej, ale nie tylko. W asortymencie posiadamy również bogaty wybór wiat śmietnikowych, stojaków reklamowych oraz stacji do dezynfekcji rąk.

Wszystkie produkty dostępne są w kilku wersjach do wyboru. Realizujemy również indywidualne zamówienia klientów – tak, by produkt był w 100% dostosowany do konkretnego zapotrzebowania. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas rozwiązania były nie tylko funkcjonalne i wytrzymałe, ale też estetyczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Opis

Nowoczesne rozwiązania

Kreatywny zespół

Kompleksowa obsługa

USŁUGI

Counter – 01

10342

Nasi Klienci

53

Lat doświadczenia

2785

Zrealizowanych Projektów

Referencje

referencje-drutex

Referencje stacji do dezynfekcji rąk

"Potwierdzamy, że ww. urządzenie spełnia nasze oczekiwania, gdyż zapewnia bezpieczne i szybkie odkażenie rąk oraz dostęp do rękawic ochronnych. Stacja jest wyposażona w miejsce na kosz, co ułatwia bezpieczne gromadzenie i usuwanie odpadów. Ponadto dezynfekcja rąk odbywa się bez kontaktu z urządzeniem, co w czasie pandemii wywołanej przez koronawirusa jest niezwykle istotne. Na podstawie pozytywnych testów wspomnianego produktu polecamy stację do dezynfekcji rąk firmy Wireland sp. z o.o."

Drutex SA

FORDOŃSKA-SM

Bartek Premium dla Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

"Zarząd Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej pragnie zarekomendować osłony śmietnikowe firmy Wireland sp. z o.o. z Bytowa. Współpracę z firmą oceniamy pozytywnie."

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa

CHORZOWSKA-SM

14 osłon śmietnikowych dla Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Wireland Sp. z o.o. w 2019 roku wyprodukowała, zamontowała oraz dostarczyła 14 sztuk osłon śmietnikowych typu Bartek Premium dla Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa

2017_06_20-referencje-osłony-RSM-Radom

29 Osłon w Radomiu

Dzięki zakupionym osłonom śmietnikowym nasze osiedla pozbyły się problemu podrzucanych śmieci i nieestetycznie wyglądających odpadów wokół śmietników. Polecamy firmę Wireland jako rzetelnego producenta.

Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

2017_02_06-referencje-osłony-SM-GWAREK-Tarnowskie-Góry

38 osłon w Tarnowskich Górach

Firma nie tylko dostarcza nam produkt dobrej jakości, praktyczny i funkcjonalny, ale zapewniła pełną i rzetelną obsługę ze strony handlowca oraz ekipy montażowej. Polecamy firmę Wireland Sp. o.o. jako dobrego partnera biznesowego.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "GWAREK"

2015_10_19-referencje-osłony-SM-w-Jarosławiu

Osłony w Jarosławiu

Współprace z Firmą Wireland oceniamy pozytywnie, w szczególności zaangażowanie i profesjonalizm ekipy montażowej. Poziom usług firmy zasługuje na rekomendowanie jej jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu

2014-12-22-spolem

2 wyposażone obiekty w Warszawie

Efekty pracy spełniły nasze oczekiwania, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych regałów Solid York podnieśliśmy standard obu skelpów, co wpłyneło na zwiekszenie sprzedaży.

Społem Warszawa

2013-10-22-mleczko-lowickie-lowicz

Sklep "Mleczko Łowieckie" w Łowiczu

Polecamy firmę Wireland Sp. z o.o. z Bytowa jako producenta wyposażenia sklepów, z którym mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji rewitalizacji nasego sklepu firmowego "Mleczko Łowieckie" na ul. Zduńskiej w Łowiczu.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Łowicz

2013-10-21-pss-społem-sroda-wielkopolska

Wyposażenie sklepów Społem w Środa Wielkopolska

Polecamy Państwu firmę Wireland sp. z o.o. i życzymy Państwu co najmniej takich korzyści ze współpracy z nią, jakie my odnieśliśmy.

Społem Środa Wielkopolska

2013-09-23-lewiatan-poznan

Sklepy Lewiatan w Opatówku i Liskowie

Atutem firmy Wireland Sp. z o.o. jest kompleksowa obsługa tj. pomiar, projektowanie, sporządzanie planów i wizualizacji, dobór kolorystki, dostawa i montaż. Podczas planowania i wyposażenia sklepów pracowników firmy Wireland cechowała fachowość, terminowość oraz solidność wykonywanych działań. Wszystkie zlecenia wykonane zostały w sposób dokładny i profesjonalny.

Lewiatan Wielkopolska

2013-03-19-pss-spolem-szczecin

Współpraca z "Społem" PSS w Szczecinie

Duża elastyczność w zakresie realizacji jak i fachowość pracy personelu wyznaczają wysoki standard dla konkurentów z tej branży.

"Społem" PSS w Szczecinie

2011-11-08-piotr-i-pawel-poznan

Ponad 10 supermarketów "Piotr i Paweł"

Współpraca z firmą Wireland Sp. z o.o., która wykazała się dużą profesjonalnością i rzetelnością w realizowaniu dostaw oraz elastycznością w stosunku do klienta, pozwala nam polecić ją jako wiarygodnego i solidnego partnera.

"Piort i Paweł" Poznań

2013-02-06-renzel-niemcy-en

VKF Renzel GmbH

We have been working with Wireland Sp. z o.o. for the last 2 years. Staff was always in a professional manner and happy to help. The cooperation was always very good and based on trust and accuracy.

VKF Renzel GmbH

2013-02-06-netto-niemcy-en

Netto

I feel confident in recommending Wireland Sp. z o.o. as a partner in furnishing stores. Wireland Sp. z o.o. as a company is easy to work with, and employees are always willing to take the time to discuss my concerns and respond to questions. In addition to standard products such as vegetable islands and shelving system - Solid York, Wireland Sp. z o.o. also performs orders to the individual customer's order.

Netto

2011-10-27-pss-spolem-czestochowa

"Społem" PSS "Jedność"

Z całym przekonaniem polecamy firmę Wireland Sp. z o.o. wszystkim zainteresowanym, jako solidnego partnera. Zakupione przez naszą firmę regały Solid York potwierdziły dobrą jakość ich wykonania, dzięki czemu uzyskaliśmy meble praktyczne, funkcjonalne, powalające na atrakcyjną prezentecje towarów.

"Społem" PSS "Jedność"

2011-10-18-intermarche-poznan

Intermarché i Bricomarché

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Wireland za profesjonalną i solidną współpracę z naszą siecią. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Wireland jako partnera traktującego w sposób poważny swoje zobowiązania wobec klienta.

Intermarché i Bricomarché

2013_05_06-referencje-osłony-SM-w-Nowym-Dworze-Gdańskim

Osłony "Bartek" Nowy Dwór Gdański

Jak najbardziej polecamy firmę Wireland Sp. z o.o. jako partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy powala nam postrzegać firmę Wireland Sp. z o.o. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Dworze Gdańskim

2015_03_02-referencje-osłony-SM-w-Jarosławiu

"Bartek Premium" SM w Jarosławiu

Jak najbardziej polecamy firmę Wireland Sp. z o.o. jako partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy powala nam postrzegać firmę Wireland Sp. z o.o. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu

2015_10_19-referencje-osłony-SM-Gwarek-Tarnowskie-Góry

Osłony Bartek dla SM "Gwarek"

Prace zostały wykonane w sposób staranny, terminowo i zgodnie z podpisaną umową. Jesteśmy zadowoleni z jakości osłon śmietnikowych Bartek oraz kontaktów handlowych z firmą Wireland, którą polecamy jako solidnego partnera biznesowego.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gwarek"

2015_10_19-referencje-osłony-SM-w-Jarosławiu

Wiaty śmietnikowe Bartek SM w Jarosławiu

Współpracę z Firmą Wireland oceniamy pozytywnie, w szczególności zaangażowanie i profesjonalizm ekipy montażowej. Poziom usług firmy zasługuje na rekomendowanie jej jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu

2015_10_19-referencje-osłony-SM-w-Śremie

11 osłon śmietnikowych Bartek

Współpraca z Firmą była owocna i w pełni satysfakcjonująca. Firma Wireland sp. z o.o. zasługuje na uznanie i jest godna polecenia.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie

2016_03_08-referencje-osłony-SM-Lokator-Zduńska-Wola

8 Osłon "Bartek" Zduńska Wola

Firma Wireland sp. z o.o. nie tylko dostarczyła nam produkt dobrej jakości, praktyczny i funkcjonalny ale również zapewniła pełną obsługę ze strony handlowca Pana Piotra Skiba. Polecamy firmę Wirelad sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lokator"

2016_05_17-referencje-osłony-RSM-Radom

10 osłon "Bartek" na Osiedlu Gołębiów oraz Osiedlu XV lecia w Radomiu

Z przyjemnością rekomendujemy Państwu firmę Wireland sp. z o.o. z Bytowa jako producenta osłon śmientikowych Bartek. Dzięki zakupionym osłonom śmietnikowym nasze osiedla pozbyły sie problemu podrzucanych śmieci i nieestetycznie wyglądających odpadów wokół śmietników.

Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

2016_06_07-referencje-osłony-SM-KAROLINA-Tychy

Osłony "Bartek" na osiedlach SM "Karolina"

Firmę Wireland można polecic z pełną odpowiedzialnością jako sprawdzonego i rzetelnego producenta i montażystę.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Karolina"

2016_07_20-referencje-osłony-Gmina-Bytów

9 osłon śmietnikowych na bytowskich osiedlach

Dziewięć osłon śmietnikowych, które zostały zamontowane na bytowskich osiedlach, wykonane są z solidnych materiałów o trwałej konstrukcji. Ich estetyczny wygląd wkomponował się w otoczenie. Miła i kompetentna obsługa działu handlowego ora ekipy montażowej dokonała wszelkich starań, aby osłony zostały przygotowane terminowo i dokładnie. Polecamy firmę Wireland sp. z o.o. jako profesjonalnego producenta osłon śmietnikowych.

Gmina Bytów

2017_01_02-referencje-osłony-SM-w-Jarosławiu

36 osłon SM w Jarosłwiu

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu potwierdza, że firma Wireland sp. z o.o. z siedzibą w Bytowie przy ul. Szarych Szeregów 10, wykonała w okresie od 10.01.2015r do 20.02.2015r prace inwestycyjne związane w wyprodukowaniem oraz zamontowanie wiat śmietnikowych Bartek. Wartość inwestycji wynosiła 150 896,48zł netto.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu

2017_01_31-referencje-osłony-SM-ROW-Wodzisław

10 osłon śmietnikowych dla SM "ROW"

Wyprodukowanie, dostarczenie i montaż osłon śmietnikowych spełniało nasze oczekiwania, a transakcja z dostawcą przebiegła sprawnie i bez zastrzeżeń. Polecamy Państwu firmę Wireland Sp. z o.o. jako producenta dobrej jakości osłon śmietnikowych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "ROW"

2017_02_06-referencje-osłony-SM-GWAREK-Tarnowskie-Góry

38 osłon śmietnikowych dla SM "Gwarek"

Spółdzielnia Mieszkaniowa "GWAREK" z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Staropolska 2 niniejszym potwierdza, że firma WIRELAND sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szarych Szeregów 10, 77-100 Bytów wykonała i zamontowała od czerwca 2013 roku na rzecz Spółdzielni 38 sztuk osłon śmietnikowych typu Bartek o łącznej wartości 543 573,46 zł. ...Polecamy firmę WIRELAND sp. z o.o. jako dobrego partnera biznesowego.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "GWAREK"

2017_02_09-referencje-osłony-SM-Łęczna

14 osłon dla SM im. Stefana Batorego

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Stefana Batorego w Łęcznej zaświadcza, że firma Wireland sp. z o.o. w okresie 2014-2016 wykonała, dostarczyła i zamontowała 14 osłon śmietnikowych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Stefana Batorego

2017_02_06-referencje-osłony-SM-Śrem

13 osłon śmietnikowych dla SM w Śremie

Rekomendujemy firmę Wireland zz o.o. jako solidną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wyposażenia sklepów.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie

Nasi Partnerzy

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DZIAŁ
WYPOSAŻANIA SKLEPÓW

+48 59 822 19 26

DZIAŁ
SPRZEDAŻY WIAT

+48 59 822 19 51

USŁUGI METALOWE

+48 59 822 19 23

Godziny otwarcia

7:00 - 16:00
(Pon - Pt)

FORMULARZ KONTAKTOWY


    [wpgmza id="1"]

    Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się z polityką prywatności i cookies więcej informacji

    The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

    Close